Autorská práva

Zde pokládejte své dotazy

Autorská práva

Příspěvekod Lukeout » úte 08. kvě 2012 16:17:06

Zdravím tě ! :) , prvně začnu o tvém projektu : Velice si vážím lidí jako jseš ty, tedy lidi co se snaží něco vytvořit z radosti a lásky, nikoliv jen z výnosu peněz !
Sám pracuji na plně projektů a jeden z nich jsou pokemoni 3D online, kteří se již dají hrát, ale nejsou vydaní, každopádně mě trápí problém, který jsem nazval v předmětu a tím jsou autorská práva. Pokemoni obecně patří nintendu a strávil jsem pár nocí lustrováním zákoníků a osvojil jsem si metodu, že pokud změníme příběh,mapy, postavy atd, tak se obecně dají pokemoni použít, ovšem již plno projektů nintendo zastavilo ! Co si o tom myslíš ty ?
Lukeout
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08. kvě 2012 16:10:11

Re: Autorská práva

Příspěvekod Porygon » stř 09. kvě 2012 9:52:15

Ahoj, také jsem se tímhle problémem zabýval, ale spíše než pročítání zákonu jsem pročítal zahraniční fóra. Vypadá to, že Nintendu ani tak nevadí, pokud si vytváříš SinglePlayerovou hru, ale co nemají rádi, tak jsou právě MultiPlayer hry a jak říkáš spoustu projektů už Nintendo zastavilo. Zřejmý důvod je ten, že multiplayerové pokémon hry by jistě hrálo spoustu lidí a už by si nekupovali jejich herní konzole. Já se snažím tento problém vyřešit tak, že se omezím pouze na české hráče a zavedu limit serveru na určitý počet hráčů ( zatím nejsem plně rozhodnutý, ale určitě pod 100 ). Pevně doufám, že takto neupoutám jejich pozornost.

Co se týče záměny příběhu, mapy, postav, atd... Dle mého názoru, pokud hra bude mít velký úspěch a hodně hráčů, dříve nebo později Nintendo stejně příjde a bude pod výhružkou požadovat zastavení projektu.
Kontakt:

email: PokePorygon@seznam.cz
icq: 632057173
Porygon
Administrátor
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. kvě 2012 10:43:09

Re: Autorská práva

Příspěvekod Lukeout » stř 09. kvě 2012 17:35:44

Ach tak :) jo, s tím uděláš nejlépe, že na česko se nintendo moc nedívá, takže pokud se to moc nerozkecá a max hráčů bude třeba 60-80, tak by se s trochou štěstí to dalo ukrývat :), jinak máš icq či skype? rád bych si popovídal
Lukeout
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08. kvě 2012 16:10:11

Re: Autorská práva

Příspěvekod Porygon » čtv 10. kvě 2012 18:31:26

Jojo, už ho mám v podpisu.
Kontakt:

email: PokePorygon@seznam.cz
icq: 632057173
Porygon
Administrátor
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. kvě 2012 10:43:09


Zpět na Dotazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron